į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Straipsniai
Atostogu parke plytelės padengtos inovatyvia danga
Atostogu parke plytelės padengtos inovatyvia danga

Lankytojų saugumą prie baseinų užtikrina inovatyvi plytelių danga

 

         Atsipalaidavę poilsiautojai, o ypač vaikai, dažnai pamiršta apie griežtas saugumo taisykles nevaikščioti Vandens ir pirčių erdvėje be šlepečių, o juolab – nebėgioti plytelėmis išklotomis grindimis. Išlipus iš baseinų rizika paslysti ir susižeisti yra gana didelė. Pastebėję, kad neatsargių ir paslydusių poilsiautojų ant slidžių grindų pasitaikė, deja, dažnai, „Atostogų parko“ vadovai ėmė ieškoti būdų, kaip užtikrinti dar didesnį saugumą prie baseinų ir pirčių, kaip sumažinti kritimo pavojų ir padėti lankytojams jaustis saugesniems.

 

 

 

Lankytojų saugumu pasirūpino investavę į ekologišką neslystančią dangą

     Rastas sprendimas, pasak komplekso direktoriaus Ričardo Jovaišos, visiškai pateisino lūkesčius: „Žmonės nebepaslysta – tai svarbiausia. Kitas privalumas – nebereikia naudoti kilimėlių“. Bendro naudojimo patalpos Vandens ir pirčių erdvėje padengtos ekologiška danga, kuri padidina trintį plytelių paviršiuje ir, vandeniui patekus ant grindų, tikimybė paslysti tampa visiškai minimali. Ši technologija, kuri Lietuvoje naudojama vos pusantrų metų, yra draugiška aplinkai, nekenkia žmonių sveikatai, yra patikima ir ekologiška.

„Esame išbandę daug variantų, bet tik ši priemonė pasirodė išties efektyvi. Mums tai labai svarbu, nes siekiame, kad lankytojai jaustųsi saugiai ir patogiai“, – teigia R. Jovaiša.

 

Neslystanti danga – naujas lenkų chemiko išradimas

    Neslystančia danga „Atostogų parko“ erdvėse pasirūpino bendrovė „Vakarų langai“. Įmonės pardavimų vadovas Linas Šimkus tikina, kad jų naudojama technologija, kurią išrado lenkų chemikas, riziką paslysti ant grindų sumažina perpus. Tokį efektą užtikrina polimerų mikrokristalai, kurie, vandeniui patekus ant grindų, gerokai padidina trintį. Šių kristalų plika akimi pamatyti neįmanoma, tačiau einant šlapiomis grindimis galima jausti, kad šios nėra slidžios. L. Šimkus sako, kad tai nėra nei lakas, nei plėvelė. Skysto pavidalo preparatas, anot jo, vienintelis toks Europoje. Išradėjas šią medžiagą užpatentavo, jos sudėtis laikoma paslaptyje. „Daug kur, siekiant sumažinti slydimo riziką, dar naudojamos rūgštys, įvairios plėvelės, kurių sudėtyje yra smėlio. Tačiau visos šios priemonės pažeidžia grindų plytelių struktūrą, jos nėra tokios patvarios, nors ir pigesnės“, – aiškina L. Šimkus.

 

Nebereikia naudoti kilimėlių

    Nors naujoji technologija, palyginti su kitomis, brangesnė, tai, anot L. Šimkaus, patikima investicija. Pasak jo, suskaičiavus, kiek išleidžiama kilimėliams ir jų valymui, sumos tampa panašios.

    Polimerų dangą galima naudoti ant visų paviršių, kur patenka vanduo ir kur yra tikimybė paslysti ir susižeisti – ant laiptų, prekybos centrų patalpose, taip pat namų vonioje, tualete, virtuvėje, lauko terasoje, prie baseinų ir pirčių. Ši technologija atspari karščiui ir šalčiui, nesukelia alergijų, yra saugi, o ant grindų galima vaikščioti iškart po padengimo.

    Bendrovės „Vakarų langai“ pardavimų vadovas L. Šimkus viliasi, kad daugybę privalumų turinčią naująją technologiją netrukus atras lankytojų saugumu besirūpinančios mūsų šalies įmonės ir organizacijos, o taip pat ir žmonės namuose.

plačiau
 
Klinika Kauno mieste inovatyvi danga
Klinika Kauno mieste inovatyvi danga

Sveiki visi, kas domisi šia Antislip inovacija.

 

Mūsų naujas projektas tai gerai žinoma Kauno mieste klinika.

Deja, dėl tam tikrų priežasčių, negalime atskleisti klinikos pavadinimo.

 

Visai neseniai Kauno mieste, tikrai žinomoje Klinikoje atlikome Antislip paslaugas. Apdirbome grindu plyteles šiuo ypatingu polimeru, ir klinikos klijentai galėjo iškart naudotis savo patalpomis. Darbuotojams nereikėjo laukti, kad galėtų lasivai judėti savo patalpose, galėjo laisvai vaikščioti iškart po apdirbimo.

 

Žinoma būtinai reikėjo apdirbti ir lauko plyteles esančias prie įėjimo į kliniką.

Įpatingai lauke kai palyja, prie įėjimų visada būna plytelės šlapios ar drėgnos ir klijentai visa tai neša su avalynę į patalpas, o slidinėjimų tada sunku išvengti, ir traumos atvejų, būtų daug nepatogumų...

 

Taigi, pristatome keletas nuotraukų kaip atrodo klinkerio plytelės prieš apdirbimą, per apdirbimą ir po apdirbimo grindinės klinkerio plytelės.

 

            

 

Toliau mūsų darbai perėjo į holą :

 

            

 

Argi ne puikiai atrodo?

 

Tiesa, šios grindinės plytelės truputį faktinį savo blizgesį ir prarado, ir visdėlto jos dabar pagerintos. Trinties koeficientas pagerėjo daugiau kaip dvigubai.

 

Mūsų kompanija prieš atlikdama šias paslaugas, būtinai atlieka trinties koeficiento įvertinimo testus su spec sertifikuota Europoje įrangą.

Šios įrangos dėka ir galime nustatyti koks yra esamas trinties koeficientas.

Taip pat nustatome kokį preparatą būtent šioms plytelėm mums reikėtu paruošti ir apdirbti.

Ir žinoma būtinai atliekame dar kartą testus jau apdirbę grindines plyteles.

 

Mums labai džiugu pranešni, kad šiais metais dar vienoje Lietuvos vietovėje yra žymiai saugiau ir smagiau vaikščioti nepaslystant. 

 

 

 

 

 
 
Dar vienas projektas darantis pasaulį saugesnį judėjimui laisvai.
 
 
 
Informacija ruošiama naujam projektui
Atsiprašome informacija ruošiama.
plačiau