į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Produkcija

Kaina: 35.00 EUR
Kiekis

Pilna instrukcija ant pakuotės.

Tai labai paprasta.

 

Techniniai duomenys :

Bespalvė sudėtis, tankis maždaug 1, pH 2,5. Specifinis  kvapas.

Išeiga : 4-5 m2 / L

Naudojimo laikotarpis : 3 metai nuo pagaminimo datos (žr. ant pakuotės)

 

Pakuotė: 1 L  ANTISLIP R-9 

Kaip naudoti: 

Prieš dengiant paviršių šiuo preparatu, reikia paviršių išvalyti nuo nešvarumų, dulkių,, atplyšusių  ir judančių dalelių, juostų ir klijų, bei dažų likučių. Paviršius turėtų būti sausas.

 

 Rekomenduojama saugoti visus medinius, metalinius, stiklinius ir guminius paviršius,

 kurie yra šalia naudojimo srities (pvz., Naudojant dažymo medžiagą) nuo šio preparato patekimo ant jų.

 

ANTISLIP R9 gaminamas pagal paruoštą naudoti formulę. Sudėtis gali būti naudojama rankiniu purkštuvu, dažų voleliu ar šepetėliu. Bet kuriuo atveju svarbu užtikrinti, kad produktas būtų kruopščiai ir tolygiai paskirstytas visame paviršiuje, kol jis bus prisotintas (taip, kad neliktų tuščių dėmių ar plotų). Paskleidus preparatą ant paviršiaus, jį reikia švelniai šveisti, maždaug 1 minutę, kol susidarys maži burbuliukai ant paviršiaus, kol susidarys putos.

 

Paskirstytui produktui, praėjus maždaug 8-ioms minutėms keramikinėm plytelėm atveju ir po 10 minučių akmens atveju, visą skystą preparatą nuvalyti, ar nuimti siurbliu, kuris skirtas šlapaim siurbimui. Tada reikia viską nuplauti vandeniu, kad reakcija būti nutraukta,ir tai atlikti reikia du kartus išplaunant paviršių vandeniu  Surinkite vandenį drėgnu dulkiu arba su absorbuojančia medžiaga. Preparatas R-9 turi būti apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių ir kritulių darbo metu, kol jis yra dengiamas.

 

Pageidautina, kad temperatūra būtų, preparato, padengimo metu nuo +10 iki + 25 ° C. Gamintojas neatsako už nuostolius, atsiradusius dėl netinkamo naudojimo.

 

PASTABOS IR REKOMENDACIJOS:

Prieš pradedant naudoti, rekomenduojama atlikti bandymą ant nedidelio paviršiaus. Naudodami nitrilo pirštines, apsauginius akinius, apsauginius drabužius ir batus.

Produktas gali dirginti odą ir akis. Saugoti nuo vaikų. 

 

Įspėjimas toksiškas ir pavojingas produktas:

Pašalinkite kontaktinius lęšius. Visais kitais atvejais panaudojus preparatą ne pagal paskirtį, reikia kreiptis pas gydytojus.